
Склопластик фольгований РСТ-300
170 ₴/м
Мінімальне замовлення — 100 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: стеклопластик
- +380 (50) 515-49-05
- +380 (67) 311-25-35
- +380 (48) 788-25-35
Склопластик фольгований РСТ-300 Ф Ст (виробництво Україна).
Щільність: 300 г/м2 +-10%.
Ширина: 100 см.
Довжина рулону: 100 м.
Фольга армована: 10 мкм
Склопластик РСТ-300 - це гнучкий водонепроникний матеріал на основі склотканини з покриттям або без армованою фольгою для захисту від ультрафіолету.
Широко застосовується для зовнішньої теплоізоляції, так як є щільним і водонепроникним. Дозволяє захистити теплоізоляцію і об'єкт ізоляції від впливу навколишнього середовища.
Забезпечує надійний гідроізоляційний зихист теплової ізоляції трубопроводів та обладнання як усередині, так і поза приміщеннями.
Рекомендований напуск під час монтажу – 200 мм. Закріплювати на об'єкті ізолювання дротом монтажним
оцинкованим, скотчем алюмінієвим самоклеючим, бандажною стрічкою із замками, стрічкою з оцинкованої сталі тощо.
Рекомендована температура застосування від -40 С до +60 С.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення тканини | Технічна тканина |
| Склад | склотканина + пластик + фольга |
| Покриття тканини | Алюмінізоване |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1000 мм |
| Довжина | 100 м |
| Властивості тканини | |
| Водотривкість тканини | Так |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Довжина упаковки | 1000 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Вага упаковки | 30 кг |
- Ціна: 170 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 100 м








